زیرانداز ها

زیر انداز ها  یکی از پرتیژاژترین محصولات گروه صنعتی سومریا می باشد که در انواع  (زیر اندازه های مسافرتی – زیراندازه های کودک  – زیر انداز بیمار – زیر انداز آفتاب یا تک نفره ) تولید می شود.

 

زیراندازه های مسافرتی

زیر انداز های مسافرتی  این زیراندازها دارای سه لایه مختلف و در رنگبندی و نوع های (ساده، ضد رطوبت، ضد رطوبت طرح دار و …) ارائه می شود. معمولا سایز این زیرانداز ها 150 سانتیمتر در 200 سانتیمتر می باشد و قابلیت چاپ سفارشی (فلکسو) برای روی این زیراندازها وجود دارد، که برخی از مشتریان از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده می کنند.

زیرانداز مسافرتی ضد رطوبت طرح دار
زیرانداز مسافرتی ساده و نانو آنتی برکتریال
زیر انداز ضد رطوبت 4 لایه

زیراندازهای کودک

زیراندازهای کودک یکی از ابداعات گروه صنعتی سومریا می باشد، این زیرانداز ها در دو مدل (بازی و تعویض) تولید و ارائه می شود. زیرانداز بازی دارای سه لایه محافظ ضدرطوبت و طرح و رنگ شاد و کاملا بهداشتی برای کودکان دلبند شما می باشد و همینطور زیرانداز یکبارمصرف تعویض که از یک لایه نازک و نفوذناپذیر ساخته شده که در بسته بندی های چند عددی به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

زیر انداز بازی کودک
زیر انداز تعویض کودک

زیر انداز بیمار

زیرانداز بهداشتی بیمار، زیرانداز بیمارستانی، دروشیت بیمار و … از جمله کلماتی است که برای این محصول به کار گرفته می شود.

مراقبت از بیمار و یا سالمند در منزل در بهودی و کمک به بیمار در درمان هرچه سریعتر بسیار حائز اهمیت است. زیرانداز بهداشتی برای بیمار یکی از وسایل کالاهای پزشکی است که در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، مراکز نگهداری از سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. شما نیز می توانید برای نگهداری از بیمار خود در منزل از زیرانداز بهداشتی بیمار استفاده کنید.

زیر انداز بیمار

زیرانداز ورزشی

زیرانداز تک نفره مخصوص استخر و باشگاه ورزشی