گروه صنعتی سومریا تولیدکننده انواع پارچه های سوزنی اسپان باند (هیدروفوبیک و هیدروفیلیک) فعالیت خود را از 12 سال پیش با بهره مندی از انواع ماشین آلات پیشرفته در شهرک صنعتی ایوانکی آغاز نموده است. پس از سالها تجربه در تولید انواع پارچه های اسپان باند، ظرفیت تولیدات خود را در محصولات جانبی از جمله ساک دستی های پارچه ای، کاور، زیرانداز و البسه یکبار مصرف با در نظر گرفتن نیاز بازار مصرف نیز گسترش داده است. گروه صنعتی سومریا مجهز به ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید اسپان باند با عرض 320 سانتی متر و خط چاپ فلکسو چهاررنگ تا عرض 160 سانتی متر و همچنین خطوط تمام اتوماتیک کوتینگ و لمینت و به روزترین ماشین آلات تولید باکس بگ می باشد. گروه صنعتی سومریا و شرکت های زیرمجموعه آن دارای مجور بهداشت، نشان استاندارد و پروانه ساخت برای تولید محصولات بهداشتی و پزشکی می باشد.

 

شرکت تولیدی میلاد بی بافت ایرانیان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی سومریا، تولیدکننده انواع پارچه های سوزنی اسپان باند (هیدروفوبیک و هیدروفیلیک، آنتی UV و آنتی باکتریال) با بیش از 9 سال سابقه تولید است که با بهره مندی از انواع ماشین آلات پیشرفته زمینه کارآفرینی و تولید پارچه اسپان باند در شهرک صنعتی ایوانکی آغاز بکار نموده است. شرکت میلاد بی بافت افتخار همکاری با تولیدکنندگان بزرگ کشور در زمینه صنعتی، پزشکی، کشاورزی و … را دارد و همچنین تجربه صادرات پارچه به کشورهای همسایه ایران عزیزمان را دارا می باشد.

 

شرکت تولیدی میلادپاکت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی سومریا با بیش از 12 سال سابقه فعالیت و شناخت صحیح از نیاز بازار، اقدام به وارد نمودن خط تولید تمام اتوماتیک چاپ و تولید ساک دستی ها پارچه ای (باکس بگ) و خط چاپ فلکسو چهار رنگ تا عرض 160 سانتیمتر نموده است. شرکت میلادپاکت ظرفیت تولیدات خود را در محصولات جانبی از جمله کاور، زیرانداز و البسه یکبار مصرف با در نظر گرفتن نیاز بازار مصرف نیز گسترش داده است و جدیدترین محصول شرکت با توجه به نیاز کشور تولید و راه اندازی خط تولید انواع ماسک های جراحی (Meltblown & SMS) می باشد.